שעות פתיחה:

ימים א' - ה' : 08:30 --19:00
יום שישי : 08:30 -- 15:00

סניף מרכז:

03-5324702

סניף צפון:

077-4195800

המלצות

לפגישת ייעוץ

X

לפגישת ייעוץ:


להלן מספר המלצות שאספנו מלקוחותינו 

ניק בנובייב

סניף גבעת שמואל, 12/3/15
"בתור מומחה לבעיות איטום שרוב היום מבלה בעבודה פיזית הכוללת טיפוס על גגות והרמת משאות כבדים, גם לי כמו לרוב עם ישראל יש בעיות גב. אני מטופל שנים ב'מרכז לבריאות הגב' גם בכירופרקטיקה וגם בעיסוי שדרתי ומאוד מרוצה מהטיפולים. כל פעם שנתפס לי הגב או הצוואר אני מגיע לטיפול ויוצא כמו חדש. אני ממליץ לכל מי שסובל מבעיות גב להגיע למרפאה - הצוות מקסים, ורדה מנהלת המרפאה נחמדה ואדיבה תמיד ויש לי תמיד הרגשה של בית.
למעוניינים - ניתן להתקשר אליי לטלפון 0546242489 ולשמוע עוד המלצות..."

לאה

סניף גבעת שמואל, 22/3/15
"הגעתי למרפאה של ד"ר אורלי עם כאבים חזקים בכתף - בקושי יכלתי לתפקד. בטיפול גיליתי כמה בעיות קיימות בגב שלי ושבעצם כאב הכתף הוא כאב שכמה שמגיע מהצוואר. לאחר הטיפול הראשון כבר הרגשתי הרבה יותר טוב כאילו הגב התיישר לי והפכתי גבוהה במספר סנטימטרים!
אני מגיעה דרך קופ"ח לאומית במחיר סמלי של 130 ש"ח בלבד."

סימונה ענבר

סניף קרית טבעון, 22/3/15
"אני מטופלת במרכז לבריאות הגב מספר חודשים, בתור מעצבת פנים שיושבת הרבה שעות מול המחשב, אני מרגישה שהטיפול משפר לי איכות החיים ומאפשר לתפקד יותר טוב בחיי היום יום..."

לימור משה

אורלי היקרה
תודה רבה על הטיפול המסור והאהוב
יש לציין שיש לך ניסיון רב בתחום
מוטיבציה לעזור לכל אדם המגיע אלייך
עלי והצליחי בכל אשר תעשי

מרים נ.

אור וכאב האם הם הולכים יחדיו?
אור זה זוהר , אור זה זריחה
אור זה חום - אך כאב לא ולא.
אני מכירה אחת שלי היא אור
והמון כאב גורמת לי
משונה מאוד אך לי היא
עוזרת בתנועות היד
בהזזת הרגל
בסיבוב הצוואר
לכן אורלי..תודה

ד"ר ל. ב

כל מען דבעי,
ברצוני להמליץ על ד"ר פלטנר,אורלי-כירופרקטית-
ד"ר פלטנר טיפלה בי עקב כאבי גב לאחר תאונת דרכים, עם תוצאות מצוינות. בנוסף היא טיפלה במכרים, אשר הפניתי אליה לטיפול בכאבי גב.
להערכתי ד"ר פלטנר הינה בעלת מקצוע מצוינת והנני ממליץ עליה בלב שלם.
בכבוד רב,

יצחק- אור יהודה

אני מטופל אצל ד"ר פלטנר מספר שנים לסירוגין בשל פריצת דיסק בגב התחתון וכאבי גב תחתון ורגליים. ברצוני להביע הערכה עמוקה על רמה מקצועית גבוהה, יחס חם ומסור, למטופלים בכל זמן שהוא, בשבתות ובשעות לא מקובלות.
חזק ואמץ.
בהערכה עמוקה

חיים – רמת גן

פצעתי במלחמת יום כיפור. במשך שנים קיבלתי טיפול בהידרותרפיה בגלל פציעה בגב, בחזה ובכתף, וכאבי רגליים עם התכווצויות. בתקופה האחרונה סבלתי מכאבים ומהגבלות בתפקוד. קיבלתי המלצה לטיפולי כירופרקטיקה ובהמלצת חברים פניתי לד"ר פלטנר לטיפול. ברצוני לציין את היחס החיובי והסבלני שקבלתי מד"ר פלטנר וצוות המרפאה.
היחס, הן במהלך הבדיקה הפיסית ועיון במסמכים הרפואיים, צילומים, והן במהלך הטיפולים שאני מקבל. כל החודשים שבהם הייתי מטופל אצל ד"ר פלטנר, תמיד שאלו אותי על מצבי ובהתאם לכך קיבלתי את הטיפול. עלי לציין שתודות לטיפול המסור שאני מקבל של ד"ר פלטנר, חזרתי לעבודה בהתנדבות- 3 פעמים בשבוע.
תודה לכל הצוות.

יוסף, רמלה

בסד'
טופלתי ע"י ד"ר אורלי פלטנר, כירופרקטית, במשך כשנתיים, כנכה צה"ל בשל כאבים בצוואר וביד.
הפניית משרד הביטחון, אגף השיקום, הייתה למשך מספר פגישות עם שעות טיפול קצובות.
מיד עם תחילת הטיפול ע"י ד"ר פלטנר, הבחנתי במטפלת ברמה מקצועית מעולה, מסורה, חרוצה ואחראית.
מול עיניה עמד המטופל כאדם.
בימים בהם נזקקתי לטיפול ממושך, מעבר לזמן המוקצב והממומן ע"י משרד הביטחון, לא חשבה פעמיים והמשיכה טיפול על חשבון זמנה. הכל במטרה להביא לשיפור במצבי.
מדובר באשת מקצוע מסורה ואמינה.
בתקופה שבה מטפלים ואנשי ציבור מונעים ע"י אינטרסים אישיים, אין ספק שקבלת טיפול ע"י ד"ר פלטנר הייתה עבורי דוגמא אידיאלית למתן שירות עם "נשמה" שלא ניתן לרכוש בכל כסף.מי ייתן ומשמיים ישולם שכרה

בני- הרצלייה

אני נכה צה"ל. לפני מספר שנים עברתי ניתוח קיבוע בשל שבר דחיסה בחוליות הגב העליון. היום אני סובל מבעיות בגב העליון, באגן ובכפות הרגליים.
לאחר שטיפולים בדיקור הפסיקו לעזור לי, התחלתי בטיפולים אצל ד"ר פלטנר.
לאחר שבאתי אליה המשכתי לבחון חלופות טיפוליות, כולל במחלקת השיקום בבי"ח שיבא, ובסופו של דבר אני מעדיף את הטיפולים אצלה.
להלן מספר מאפיינים המסבירים את שביעות רצוני מד"ר פלטנר:
ד"ר פלטנר הפגינה מקצועיות בנוגע לבעיות האורתופדיות שלי והיא יודעת להציע לי טיפולים מתחדשים מידי תקופה.
ד"ר פלטנר מחזיקה ציוד עזר מודרני ויקר, הציוד המתקדם ביותר שראיתי, שלא הצלחתי למצוא כמותו גם בשיקום בשיבא.רק היא מבצעת את הטיפולים הכירופרקטיים המורכבים, שיכולים להיות כרוכים בנזק, אם נערכים ע"י אדם חסר הכשרה.הטיפולים אצל ד"ר פלטנר מותאמים לצרכי והיא מאפשרת לי להשתמש במכשירים כגון מיטת גלים וחשמל. טיפולים אלו לא הוצעו לי בשום מקום אחר.יש לד"ר פלטנר אוזן קשובה לבעיותיי והיא מצליחה לשדר כל פעם מחדש אכפתיות ויחס אוהד.שעות העבודה שלה גמישות וכשאני מגיע למרפאה אני נכנס כמעט מיד לטיפול.טיפולי החשמל ומיטת הגלים ניתנים לי בנוסף לטיפול הכירופרקטי.הטיפולים במקומות אחרים היו קצרים יותר ופחות מקיפים, והיו מקומות בהם הייתי צריך להמתין לפחות שעה עד לכניסתי לטיפול. הטיפולים של ד"ר פלטנר מאפשרים לי לשמור על הגמישות במערכת הלוקומוטורית ועל שיפור התפקוד.לאחר שבחנתי חלופות אני מעדיף להמשיך לקבל את הטיפולים אצל ד"ר פלטנר.

ירון, פתח תקווה

בזמן השירות הסדיר נפצעתי מפגיעת קליע בעמוד השדרה הצווארי ומזה שנים אני סובל לסירוגין מכאבים, הקרנות לידיים ולחץ באזור הצוואר.
לד"ר פלטנר הגעתי במקרה לאחר התקף כאבים חריף ביותר שגרם להגבלה רצינית בתנועותיי ואף להיעדרות ממושכת מעבודתי.
ברצוני לציין חיוב את היחס המקצועי, האדיב והסובלני שקיבלתי מצד ד"ר פלטנר ומצוות המרפאה- יחס שהתבטא הן במהלך האבחון הראשוני שכלל בדיקה פיסית ועיון במסמכים רפואיים קודמים (צילומים, סיכומי מחלה וכ"ו), והן במהלך הטיפולים שבאו לאחר מכן ובעקבותיהם חל שיפור דרמטי במצבי שבא לידי ביטוי בהפסקת נטילת משככי כאבים שהייתי לוקח באופן קבוע וכן בחזרתי לעבודה ולפעילות ספורטיבית.
לאורך כל השנים שבהם הייתי מטופל אצל ד"ר פלטנר, היא דאגה לקבל עדכון תמידי על מצבי, לתעדו ובהתאם לשנות את אופן הטיפול ע"פ הצורך.כמו כן, במרפאה התייחסו באוזן קשבת לכל בקשותיי ושאלותיי בכל הנוגע לאופן הטיפול ולהדרכה ביציבה נכונה.

חנה- פתח תקווה

במשך מספר חודשים סבלתי מהפרעות שינה שהתבטאו בקושי להירדם. שכבתי במיטה במשך שעה עד שעה וחצי ולא הצלחתי להירדם. כדי להירדם נעזרתי בכדורי שינה טבעיים שקיבלתי במרשם מרופאה פסיכיאטרית. בגלל הכדורים קמתי רק בצהריים והייתי מטושטשת במשך כל היום. בעיה זו גרמה לשיבוש סדר היום הרגיל שלי ולעגמת נפש לי ולמשפחה.באותה התקופה פניתי לד"ר פלטנר לטיפול בכירופרקטיקה בשל כאבי צוואר, שכמות והקרנה ליד ימין.
לאחר הטיפול הראשון הופתעתי לגלות שאני נרדמת בקלות ללא כדורים.
מאז עבר כחודש ואני מרגישה מצוין ונרדמת בקלות

שלמה – גני תקווה

לכבוד ד"ר פלטנר,
אני מקבל טיפולי כירופרקטיקה אצל ד"ר פלטנר מספר שנים בשל כאבי כתפיים, גב עליון ותחתון המחריפים בשל עיסוקי בספורט תחרותי.
אני מרוצה מאוד מהטיפול המקצועי והמאוד מסור הניתן ע"י ד"ר פלטנר וצוות המרפאה שלה, והמלצתי גם לחברים נוספים להגיע למרפאתה.
כספורטאי מקצוען, העוסק בהרבה ענפי ספורט, אני חייב לציין כי הטיפולים עוזרים לי מאוד, וכן להדגיש את הרמה המקצועית והיחס האישי הניתן לי במרפאה.

המלצה מנכה צהל

ראוי לציין את הטיפולים והשרות המסור

המלצה מנכה צהל

טיפול מקצועי גם מבחינה רפואית וגם מבחינת יחס אישי

לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת מידע

סניף מרכז:

03-5324702

סניף צפון:

077-4195800

נייד:

054-5361651

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני