שעות פתיחה:

ימים א' - ה' : 08:30 --19:00
יום שישי : 08:30 -- 15:00

סניף מרכז:

03-5324702

סניף צפון:

077-4195800

טיפול ברקמות שידרה רכות

לפגישת ייעוץ

X

לפגישת ייעוץ:


הטיפול ברקמות השדרה הרכות.
Soft Spinal Tissue Treatment – STT

   
טכניקת STT פותחה ע"י ד"ר פלטנר כהשלמה לטיפול הכירופרקטי הבסיסי והקצר, המתמקד בעיקר בחוליות. הטכניקה מיועדת לטיפול ברקמות הרכות של עמוד השדרה, כשרירים ורצועות ולסייע בכאבי גב ופרקים. 
עמוד השדרה מוקף בשרירים קטנים וגדולים וברצועות רבות, שתפקידם לייצב ולהניע את החוליות. פעמים רבות מופיעות בעיות ברקמות אלו, השרירים מתכווצים והרצועות מתקצרות, תהליך הגורם לפגיעה בתנועת המפרק וללחץ על הדיסקים.

   
טכניקת STT, פותחה כדי לטפל בבעיות אלו, לשחרר את השרירים, למתוח את הרצועות, להקל על הלחץ בדיסקים ולשפר את איכות התנועה במפרקים. הטכניקה מבוצעת ע"י ד"ר פלטנר וצוות מעסים מומחים שהוכשרו במיוחד בטיפול זה.

  
שיטת STT אינה עיסוי רגיל. בעיסוי רגיל המעסים אינם מתקרבים לאזור עמוד השדרה, שכן לפי הכשרתם הם אינם מורשים לטפל באזור זה. הימנעות מטיפול בשרירים הקטנים הממוקמים בצידי ובינות לחוליות, הוא למעשה הזנחת הבעיות החשובות באזור עמוד השדרה וקיבוען בגוף. שיטת STT מטפלת באזורים אלו ומתמקדת ב"תעלה חולייתית", הממוקמת לאורך הזיזים הקוציים. בתעלה ממוקמים השרירים העמוקים של הגב והטיפול בהם כולל חימום, לחיצות והנעות לשם הזרמת דם מרבית לאזור הפגיעה והאצת תהליך הריפוי. הטיפול מתבצע בעזרת הידיים או בעזרת אבנים חמות מיוחדות.

 
השיטה נוסתה בהצלחה במשך שנים במרפאתה ובמרפאות נוספות. 
ד"ר פלטנר לימדה ומלמדת את הטכניקה במכללות לרפואה אלטרנטיבית ובאופן פרטי.

  
באם הנכם מרגישים "תפוסים" או "מקובעים" או באם הנכם סובלים מכאבי גב ושרירים, אתם מוזמנים להגיע ל"מרכז לבריאות הגב" לנסות את השילוב של שיטת הכירופרקטיקה ושיטת STT. השילוב מצליח לרוב לטפל בהצלחה בעיות עמוד השדרה והרקמות העוטפות אותו.

 

לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת מידע

סניף מרכז:

03-5324702

סניף צפון:

077-4195800

נייד:

054-5361651