שעות פתיחה:

ימים א' - ה' : 08:30 --19:00
יום שישי : 08:30 -- 15:00

סניף מרכז:

03-5324702

סניף צפון:

077-4195800

עיסוי שדרתי soft spinal tissue treatment – STT

   

לפגישת ייעוץ

X

לפגישת ייעוץ:

   

מה טכניקת הטיפול היעילה ביותר לשיחרור שרירי הגב הכואבים?

השילוב הייחודי בין מספר שיטות טיפול, חלקן מהרפואה הסינית המסורתית, כגון אקופונסורה ושיאצו, וחלקן מן הרפואה המערבית, כגון טכניקות רכות מתחומי האוסטאופתיה וכירופרקטיקה, הופכת את שיטת הSTT לשיטה היעילה ביותר לטיפול בכאבי שרירים.
טכניקה זו, שפותחה על ידי ד"ר אורלי פלטנר, מבוצעת אצלנו בקליניקה מזה שנים רבות והופכת את הקליניקה לייחודית בתחום הטיפול בכאב.

הטיפול ברקמות השדרה הרכות
Soft Spinal Tissue Treatment – STT

   
כאבים בגב התחתון, העליון, בצוואר ובשכמות הם כאבים שכיחים למדי בקרב האוכלוסייה המערבית. טיפולי הכירופרקטיקה מיועדים להקל על כאבים אלו ולשפר את הביו-מכניקה של עמוד השדרה.

טיפולי הכירופרקטיקה, הממוקדים בחוליות הגב, קצרים ומתמקדים פחות בשרירים אך כדי להגיע לתוצאות טובות יותר בטיפול חשוב לטפל גם בשרירים המקומיים. בעקבות כך פיתחתי לפני שנים את הטכניקה הייחודית שלי הנקראת טכניקת STT- שילוב בין עיסוי, שיאצו, אקופונקטורה ואוסטאופתיה באזור עמוד השדרה.

כיצד נוצרות בעיות העמוד השדרה?

עמוד השדרה מוקף בשרירים קטנים וגדולים וברצועות רבות, שתפקידם לייצב ולהניע את החוליות. פעמים רבות מופיעות בעיות ברקמות הכוללות את התכווצות השרירים וקיצור הרצועות. כיוון שבעמוד השדרה קיימת "יחידת תנועה" הכוללת את המפרקים והדיסקים שביניהם, התכווצות השרירים הסמוכים לחוליות תרגום לפגיעה בתנועת המפרק וללחץ על הדיסק  הבין- חולייתי.

מהי טכניקת ה- STT?

טכניקת STT פותחה כהשלמה לטיפול הכירופרקטי הבסיסי והקצר, המתמקד בעיקר בחוליות. היא מיועדת לטיפול ברקמות הרכות של עמוד השדרה, כשרירים ורצועות ולסייע בהקלה על כאבי גב וצוואר. הטכניקה פותחה כמענה על הצורך בשחרור השרירים, למתיחת את הרצועות, להקלת הלחץ בדיסקים ולשיפור איכות התנועה במפרקים,  ומשולבת בטיפולי הכירופרקטיקה או מבוצעת בנפרד, על ידי צוות המעסות בקליניקה אצלנו, שהוכשרו בטיפול זה.

מה ההבדל בין טכניקת ה- STT והעיסוי הרגיל?

שיטת STT אינה עיסוי רגיל. בעיסוי רגיל המעסים אינם מתקרבים לאזור עמוד השדרה, שכן לפי הכשרתם הם אינם מורשים לטפל באזור זה. הימנעות מטיפול בשרירים הקטנים הממוקמים בצדי ובין החוליות, הוא למעשה הזנחת הבעיות החשובות באזור עמוד השדרה וקיבוען בגוף.

שיטת STT מטפלת באזורים אלו ומתמקדת ב"תעלת השדרה", הממוקמת לאורך הזיזים הקוציים, שהם הבליטות המורגשות במישוש הגב. בתעלה ממוקמים השרירים העמוקים של הגב והטיפול בהם כולל חימום, לחיצות והנעות לשם הזרמת דם מרבית לאזור הפגיעה והאצת תהליך הריפוי.

השיטה שלנו, נוסתה בהצלחה במשך שנים במרפאה ונלמדה במכללות לרפואה אלטרנטיבית ובקורסים פרטיים.

אם אתם סובלים מכאב כרוני אנו ממליצים לכם להגיע למרפאתנו לטיפול במגוון שיטות לפתרון אמיתי ויסודי של הכאב והבעיה!!

קרדיט לתמונות

<a href='https://www.freepik.com/free-photo/massage-concept-with-relaxed-woman_2273514.htm'>Designed by Freepik</a>

לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת מידע

סניף מרכז:

03-5324702

סניף צפון:

077-4195800

נייד:

0544707700