שעות פתיחה:

ימים א' - ה' : 08:30 --19:00
יום שישי : 08:30 -- 17:00

סניף מרכז:

03-5324702

סניף צפון:

077-4195800

פיזיותרפיה

לפגישת ייעוץ

X

לפגישת ייעוץ:

 

 

 

פִיזְיוֹתֵרַפְּיָה היא מקצוע בריאות העוסק באבחון, שיקום ומניעה של בעיות במערכת התנועה. התחום עוסק בשיפור יכולות תפקודיות וטיפולבבעיות עצב – שריר – שלד.

 

 

 

 

תחומים אלה כוללים טיפול נשימתי בפגים, ילדים ומבוגרים, טיפולים התפתחותיים, טיפול ושיקום אורתופדיונוירולוגי בבוגרים, פגיעות ספורט, כאבי שרירים, טיפול יציבתי, דליפות שתן, שיקום לאחר אירוע מוחי, שיקום קטועים ועוד.

תפקיד הפיזיותרפיה הוא להביא את המטופל לתפקוד מיטבי.

 

 

 

הפיזיותרפיה משתמשת בבדיקות אבחנתיות, ובתרגילים המותאמים אישית, כאשר המקצוע הוא מקצוע מדעי – מבוסס ידע במהותו.

הפיזיותרפיסטים משתמשים בטכניקות ידניות שונות (מניפולציות / מוביליזציות / עיסויים במגוון של גישות טיפוליות), באמצעים של תרמותרפיה(כרית חימום, פאראפין, קרח, מכשירי אולטרסאונד), בטכנולוגיות מתקדמות (גלים קצרים, גירויים חשמליים), והנחייה לתרגול סיבולת וכוח של קבוצות שרירים ומערכת הלב והריאות (בדומה לחדר כושר)

 

סחרחורת וחוסר יציבות עלולות להיגרם מסיבות רבות. לפני שניגשים לטיפול פיזיותרפי, מומלץ להיבדק על ידי רופא על מנת להבין את מקור הבעיה. במידה והאבחון הרפואי מצביע על בעיה במערכת הוסטיבולרית ועל תזוזה של הקריסטלים המצויים בתעלות האוזן הפנימיות, אזי שפיזיותרפיה היא הפתרון הראוי ביותר.
כשמטופל הסובל מסחרחורת מגיע לטיפול נבון, הוא עובר הערכה ראשונית על מנת לאפיין את מקור הבעיה. כשמדובר בתזוזת קריסטלים, נשאף להבין את מיקום הבעיה המדויק – אילו תעלות פנימיות מעורבות, האם מדובר באחת מהאוזניים או בשתיהן, ועוד.

 

טיפול של חצי שעה עולה 50 ש"ח

טיפול של שעה עולה 100 ש"ח

 

לאחר סיום האבחון ניגש מיד לטיפול בבעיה, על ידי יצירת תגובת נגד תנועתית.

המטרה שלנו היא להקל על הסימפטומים באמצעות תגובה מהירה, ולהחזיר את המטופל לשגרת חייו בזמן קצר.
לאחר שווידאנו שיש שיפור ניכר, נדריך את המטופל להמשך התרגול בבית. 

 

 

לקביעת פגישת ייעוץ וקבלת מידע

סניף מרכז:

03-5324702

סניף צפון:

077-4195800

נייד:

053-8201495